KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066443
nr 1206 6443
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Hus, ej signerad. Olja på duk, 34x26 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:53:17
20/9 02:14:12
Lis Husberg (f. 1920)